Terra Cargo

Kam skirta?

Keltų linijų valdymo sistema, skirta įmonėms, kurios veža krovinius arba ekspedijuoja, naudojantis keltų paslaugomis, kai vilkikui reikia pervežti krovinį jūros keliu. Šiuo atveju, naudojantis Terra Cargo sistema, rezervuojami arba užsakomi reikiami keltai, kuriuos galima sekti sistemoje, siųsti užsakymus į keltų linijų sistemas, su kuriomis yra atliktos integracijos.

Kaip tai veikia?

Sistema veikia naršyklės pagrindu, todėl ji bus pasiekiama iš bet kurios vietos. Sistema yra laisvai integruojama su kitu mūsų produktu Terra Logistics, todėl kitos transporto ar ekspedicijos valdymo užduotys bus matomos vienoje vietoje ir realiu metu. Terra Cargo gali veikti ir atskirai ir kaip papildomas transporto valdymo sistemos modulis.

Keltų valdymui yra sukurta klientų zona, kurioje kleintas gali pats pateikti užsakymą krovinio pervežimui, nurodant iš kur ir į kur keliaus krovinys. Pagal pateiktą informaciją suformuojamas užsakymas sistemoje.

Plačiau apie Terra Logistics: www.terralogistics.lt

Nauda

Šis funkcionalumas sukurtas palengvinti keltų linijų bilietų užsakymą ir jų informacijos valdymą, ypač jei maršrutas tęsiasi ir vandens keliais. Optimizuojant maršrutą, planuojamas palankiausias kelias iki galutinio taško, todėl neretai tie keliai eina per vandenį, todėl reikia ieškoti ir rezervuoti keltus, perkelti transportui su kroviniais. Terra Cargo leidžia rezervuoti ar užsakyti keltus tiesiogiai iš sistemos, sukurti integracijas su įmonėje naudojamomis keltų linijomis.

 

INTEGRACIJOS

Terra Cargo sistemoje gali būti sukurtos integracijos su kitomis įmonėje naudojamomis keltų linijų valdymo sistemomis, transporto sekimo sistemomis ir pan. Jei yra galimybė integracijai iš kitos pusės, sistema galės būti integruojama. Šiuo metu atliktos integracijos:

  • Buhalterinės apskaitos programos („Pragma“ 3.2 ir „Pragma” 4, „Rivilė“, „Skaita“, „Finvalda“, „Agnum“, „MS Dynamics AX“, „Ms Dynamics NAV“, „BC+“, „Stekas“, „Optimum“, „Centas“, „Būtenta“, „Dineta“, „Debetas“, ir kt.);
  • Transporto kontrolės arba telemetrinės sistemos („Altas“, „Teltonika“, „Loc Tracker“, „Ruptela“, „Ecofleet“, „Simbiotecha“);
  • Integracijos su rezervacijos sistemomis („NorfolkLine“, „StenaLine“, „Sea France“, „PO Ferries“, „MyFerryLink“, „IrishFerries“, „booking.com“).